Sinop
19°
hafif yağmur
nem: 81%
Rüzgar: 4m/s DGD
Y 19 • D 16
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Abdullah Kara’yı son yolculuğuna uğurladık.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Perşembe gecesi sabaha karşı Hakk’a yürüyen Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Nurettin Kara”nın babası Abdullah Kara Ümraniye Birlik Camiinde kılınan cenaze namazının ardından yoğun bir kalabalığın katıldığı törenle Karacaahmet Mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Nurettin Kara’yı bu acılı gününde sevenleri ve yakınları yanlız bırakmazken SIAD Yönetim Kurulu da cenazede hazır bulundu. Nurettin Kara’ya taziyelerini ileten ve cenaze töreninde hazır bulunan SİAD Başkanı Rafet Orhan,

“Takdiri ilahi hepimiz bir gün oraya gideceğiz. Nurettin Kara baskanima kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyorum rahmetli Abdullah Kara amcamiza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun.” diyerek tazilerini iletti.

Bizde SİAD ailesi olarak Nurettin Kara başkanımıza başsağlığı ve sabırlar diliyor merhum Abdullah Kara’ya Allah’tan rahmet diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten