Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Kenan ÇELİK’e Taziye Ziyareti.

Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan beraberindeki heyetle geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Kenan Çelik’e taziye ziyaretinde bulundu.

SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcısı Murat Yurdagül ve Genel Sekreter Barbaros Baltacı ile ziyarette hazır bulunurken Başkan Rafet Orhan, Kenan Çelik’e annesinin vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü ifade ederken insanların mutlu ve üzgün olduğu zamanlarda birlik beraberlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Sinoplu İş Adamları Derneği’nin büyük bir aile olduğunu belirten Başkan Orhan, iyi günümüzde kötü günümüzde her zaman bu dayanışmayı sonuna kadar sergileyeceklerini ve bu yönüyle sivil toplum örgütlerine örnek olmaya devam edeceklerini kaydetti. SİAD Başkan Yardımcısı Kenan Çelik’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek başkan ve heyete teşekkür etti.

Sancaktepe’de bulunan elektrik panoları üretim tesisi olan Panelon Pano Elektromekanik ve Otomotiv San.Tic. A.Ş. işyerinde gerçekleşen ziyaret sonunda tesisi de gezen heyete Kenan Çelik ve Bahattin Çelik tarafından tesis gezdirilerek işletme hakkında bir birifing sunuldu.

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten