Sinop
19°
hafif yağmur
nem: 81%
Rüzgar: 4m/s DGD
Y 19 • D 16
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Avrupa Şafak Hastanesi Sağlıkta Çözüm Ortağımız.

Sinoplu İş Adamları Derneği ile İstanbul Avrupa Şafak Hastanesi sağlıkta çözüm ortaklığı konusunda fikir birliğine vardı. Avrupa Şafak Hastanesi ile yapılan görüşmeler sonucunda sağlık konusunda birlikte hareket etme kararı alındı. Yapılacak çalışmalar konusunda Sinoplulara yönelik ücretsiz sağlık taramaları, Sinoplu hastalara yönelik indirimler, Sinoplu İş Adamları Derneği Üyeleri ve çalışanlarına yönelik bir takım indirimler ve tedavi uygulamaları bu anlaşma kapsamında uygulanacak.

Gaziosmanpaşa’da bulunan Avrupa Şafak Hastanesi’nde hastane yetkilileri ile bir araya gelen SİAD Yönetim Kurulu yapılacak çalışmalar konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet ORHAN, sağlık konusunda SİAD olarak bazı projelerinin olduğunu bu projeleri de Avrupa Şafak Hastanesi ile gerçekleştireceklerini kaydederek;

“Bizzat bugün gelerek hastaneyi gezdik ve yöneticileriyle değerlendirmelerde bulunduk. Kendilerine gösterdikleri misavirperverlik  ve ağırlamadan dolayı teşekkür ediyorum. Hem üyelerimizin hem de Sinoplu hemşehrilerimizin sağlık konusunda sıkıntılarını gidermek için önemli bir adım atıyoruz.” diye konuştu.

Yapılan toplantının ardından Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi sağlık taramasından geçerek bu iş birliğinde ilk adım atılmış oldu. Önümüzdeki günlerde  Avrupa Şafak Hastanesi ile SİAD arasında bir çözüm ortaklığı protokolü imzalanacağı kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten