Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Ayancık BelediyeSpor Şampiyon

sinop ayancık belediye spor şampiyon

Sinop 1. Amatör Liginde mutlu sona Ayancık Belediyespor ulaştı. Sezon boyunca üstün bir performans ortaya koyan Ayancık Belediyespor hafta sonu deplasmanda oynadığı Türkeli Belediye Esnafspor ile yaptığı karşılaşmayı 5-0 gibi net bir skorla kazanarak ligin bitimine 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

Baştan sona üstün oynadığı karşılaşmanın sonunda en yakın rakibine 14 puan fark atan Ayancık Belediyespor şampiyonluğunu Türkeli’de ilan etti.

Şampiyon BAL ligine nasıl Çıkar?
Statü gereği Ayancık Belediyespor’un kısa adı BAL ligi olan Bölgesel Amatör Lige direkt çıkabilmesi için bu ligde mücadele eden Sİnopspor’un ligi son iki sırada bitirip küme düşmesi gerekiyor. Sinopspor’un küme düşmemesi durumunda ise Şampiyon Ayancık Belediyespor Sinopspor ile baraj maçı oynayacak bu baraj maçını kazanması durumunda da 2016-2017 yılında BAL liginde mücadele edebilecek.

Sinoplu İş Adamları Derneği olarak Şampiyon Ayancık Belediyespor’u kutluyor bundan sonraki yolculuğunda başarılar diliyoruz.

Fotoğraf Ayancık Gazetesinden alınmıştır. Ayancık gazetesine teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten