Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Aykad Sinopluları Buluşturdu

AYKAD’in ev sahipliğinde İstanbul Sinopspor, Sinop Eğitim Vakfı , Sinoplu İş Adamlari Derneği veTüm Sinoplu İş Adamları Derneği bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Toplantıda Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan’da hazır bulunurken Sinop ve Sinoplular ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya AYKAD Başkanı Sedat Orhan ve yönetim kurulu, İstanbul Sinopspor Başkanı Ramazan Aşçı ve yonetim Kurulu, Sinop Eğitim Vakfı Başkanı Mehmet Coşkun ve yönetim kurulu, Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan ve yönetim kurulu , Tüm Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Mustafa Özalp ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Katılımcıların tek tek kendini tanıttığı kahvaltılı toplantıda Sinop ve Sinop için yapılacak çalışmalar ele alınırken katılımcılar daha sık bir araya gelinmesi konusunda fikir birliğine vardı. Toplantı çıkışı bir açıklama yapan Siad Başkanı Rafet Orhan, organizasyondan duyduğu memnuniyeti ifade ederek Aykada teşekkür etti.Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kizilaslan’a ayrıca teşekkür eden Rafet Orhan SiAD olarak Sinoplularin birlik beraberliği için her zaman birarada olmaya dayanışma içinde çalışmaya hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten