Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

AYSEV Ayanciklıları Buluşturdu

Kısa adı Aysev olan Ayancık ve Ayancığı Sevenler Kültür ve Yardımlaşma Derneği bu yıl 3. sünü düzenlediği piknik organizasyonu ile Sinoplulari bir araya getirdi.
Kemerburgaz’da düzenlenen etkinlikte misafirlere keşkek ikram edilirken bu keşkek ağası olarak Evren Menteşe Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Demircan oldu. Sponsorlara hediye takdim edilen piknikte sevilen sanatçılar Fahri Demirsöz, İsa Erdoğan, Habibe Bozkır ve Cengiz Döngel izleyenlere müzik ziyafeti sundu. Katılımcılara hitap eden Aysev Başkanı Kazım Yaman, katılımcılara ve sponsorlara teşekkür ederek Sinoplular için çalışmalarına devam edeceklerini AYSEV olarak faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Pikniğe Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan, Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcısı Çetin Aksoy, Genel Sekreter Barbaros Baltacı, Yonetim Kurulu Üyeleri Hafize Bozdağ ve Hüseyin Çakırbaş katıldı.
Pikniğe yönetim kurulu üyeleriyle katılan Sinoplu İş Adamlari Derneği Başkanı Rafet Orhan’da yaptığı konuşmada Aysev’i ve çalışmalarını takdirle takip ettiklerini belirterek her zaman Sinoplularin yanında olduklarını kaydetti.
Katılımcıların çekilişle hediyeler kazandığı piknikte davul zurna izleyicilerden tam not aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten