Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

sinoplu iş adamları derneği eski başkanlarından Selim kutvalin eşi Aysel Kutval geçtigimiz gün hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kutval ailesini acili gununde sevenleri ve yakınları yalnız bırakmadı. Şişli caminde kılınan cenaze namazının ardından kanaryada buluna aile kabristaninda son yolculuğuna uğurlandı.

Cenazede başkan yardımcısı murat Yurdagül , yönetim kurulu üyesi emri ozcan ve siad eski başkanı Nihat Önder hazır bulundular. Başkan Rafet Orhan Sinop’ta bulunduğundan dolayı cenazeye katılamadigini üzülerek belirtirken

“selim kutval başkanımıza ve kederli ailesine sabırlar diliyorum , merhume Aysel kutval kardeşimize Allahtan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun .” Diyerek taziyelerini iletti.

Bizde siad ailesi olarak selim kutval başkanımıza başsağlığı ve sabırlar diliyor , merhumeye Allah’tan rahmet diliyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten