Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Başkan Orhan Kınama Mesajı Yayınladı

SİAD Başkanı Rafet Orhan dün Hakkari’de yaşanan ve 10 askerimiz 8 sivil vatandaşımızın şehit olduğu terör saldırısı ile ilgili yazılı bir kınama mesajı yayınladı.

Başkan Rafet Orhan mesajinda ülkemizin birlik ve beraberliğine,milletimizin barış ve huzuruna yönelik bu tür menfur saldırıları lanetlediklerini belirterek milletimizin birlik beraberlik içinde hiç olmadığı kadar büyük bir kararlılıkla terör belasının kökünü kazımak için kenetlendigine dikkat çekti. Devletimize güvenimiz tamdır diyen Başkan Rafet Orhan milletimizi tedirgin etmeyi amaçlayan bu eli kanlı terör örgütlerinin hak ettiği cevabı muhakkak alacağını kaydetti. Bu ülkeyi bölmeye parçalamaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini kaydeden Başkan Rafet Orhan, devlet millet el ele bu işinde üstesinden gelineceğini vurguladı. Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan

“Bu menfur saldırıda şehit olan asker ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum.” diyerek mesajını bitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten