Sinop
19°
hafif yağmur
nem: 81%
Rüzgar: 4m/s DGD
Y 19 • D 16
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Başkan Rafet Orhan Milliyet’e Sinop’u değerlendirdi

Gelenekselleşen Sinop Eki 10 Haziran 2016 Cuma günü bayilerde olacak. Milliyet Gazetesi ile birlikte Sinop eki Türkiye geneli ve Milliyet web ortamında okuyucularla buluşmuş olacak.Milliyet Gazetesi Sinop Eki Yayın Yönetmeni Adil Yıldız’ın sorularını içtenlikle cevaplayan Sinoplu İş adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan önemli tespitlerde bulunurken ortaya çok lezzetli bir söyleşi çıktı. SİAD Başkanı Rafet Orhan, Sinoplu İş Adamları Derneği’nin faaliyetlerinden, Sinop için düşündüklerine bir çok konuda görüşlerini paylaştı. Milliyet Sinop ekinde Sinop Milletvekilleri, Sinop Valisi, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı ve önemli sivil toplum örgütü temsilcilerinin temsilcileri Sinop’u anlatıyor. Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan’da iş adamlarının gözüyle Sinop’u nasıl gördüklerini, projelerini ve daha bir çok alanda çarpıcı tespitlerini bu söyleşide ortaya koymuş oldu. başkan değerlendirme
Bu röportajın ayrıntılarını ve Sinop ile ilgili kanaat önderlerinin ve siyasi sosyal tüm gelişmelerin yer aldığı Milliyet Sinop ekini 10 Haziran 2016 Cuma günü bayinizden Milliyet gazetesi ile birlikte istemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten