Sinop
19°
hafif yağmur
nem: 81%
Rüzgar: 4m/s DGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Başkan Rafet ORHAN’dan Birlik ve Beraberlik Çağrısı

Küçükçekmece Bölge Dernekleri’nin düzenlediği eğitime katkı gecesine destek olan iş adamları ve dernek başkanlarına teşekkür etmek için düzenlenen organizasyona Sinoplu İş Adamları damgasını vurdu. Siad Başkanı Rafet Orhan, Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Murat Yurdagül, Başkan Yardımcısı Erdal Özcan, Genel Sekreter Barbaros Baltacı, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Ali Demir, Hüseyin Cakirbas, Emri Özcan, Mustafa Dagci, Osman Tuncel, Turan Özçelik ve Şakir Kurt gecede hazır bulundu.

SİAD yönetim kurulunun yüksek katılımla yer aldığı gecede bir konuşma yapan SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet ORHAN, SİAD olarak eğitime her zaman büyük önem verdiklerini bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Sinop için Sinoplu için her zaman taşın altına elini koyacaklarını kaydeden Rafet ORHAN siyasilere de çağrıda bulunarak İstanbul’daki Sinoplulara abilik yaparak birlik ve beraberliğin sağlanması için çalışma yapmalarını beklediklerini kaydederek;

“Sinop’un eski vekilleri yeni vekilleri bürokratları artık dağılmadan Sinoplunun siyasette bürokrasi de birlik beraberlik içinde hakkını almasını sağlamalıdır. Artık belediye başkanlarımız milletvekillerimiz olmalıdır sayıları artmalidir. Siad olarak bu birlik ve bareberlikte her zaman üzerimize düşen görevi yapacağız.” diye konuştu.

İstanbul’da Sinoplu İş Adamları’nın adresinin SİAD olduğuna işaret eden Rafet Orhan, dernek merkezine tüm Sinoplulari beklediklerini ifade etti. SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet ORHAN ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden organizasyon komitesi SİAD’ın her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek dernekleri adına SİAD’a teşekkür etti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten