Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Bozdağ Gayrimenkul’den Görkemli Açılış

SİAD Yönetim Kurulu Üyemiz Hafize Bozdağ, Sultangazi’de görkemli bir açılış yaparak iş dünyasındaki başarılarına bir yenisini ekledi.

Sultangazi  Belediye Başkanı Cahit Altunay, SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, SİNDEF Başkanvekili Yılmaz Örenci, SİYAD Genel Başkanı Keramettin Arpacı’nın da hazır bulunduğu açılışta bir konuşma yapan Hafize Bozdağ, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altınay’a ve diğer STK başkanlarına ve katılımcılara teşekkür ederek böylesine önemli bir günde yanlarında oldukları için teşekkür etti.

 

Açılışa SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan’ın yanı sıra, SİAD Başkanvekili Mukadder Yıldırım, SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı ve yönetim kurulu üyeleri, SİAD üyeleri ve vatandaşlarda hazır bulundu. SİAD Başkanı Rafet Orhan, yaptığı kısa açıklamada Hafize Bozdağ ve ekibini kutlayarak hayırlı işler temennisinde bulunurken SİAD ailesi olarak  böylesine güzel girişimleri desteklediklerini her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti. Hafize Bozdağ’ın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da başarılı çalışmalara imza atacağından emin olduklarının altını çizdi. Misafirleriyle tek tek ilgilenen Hafize Bozdağ kurdukları bu şube ile hizmetlerine devam edeceklerini ve başarılı işler yapmayı amaçladıklarını belirtti.

Bizlerde SİAD ailesi olarak Hafize Bozdağ ve ekibine başarılar diliyor açtıkları yeni iş yerinde bol ve hayırlı kazançlar temenni ediyoruz.

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten