Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Cevat Güleç için mevlid okutuldu

Sinoplu İş Adamları Derneği kurucularından ve uzun süre yönetim kurulu başkanlığını yapan ve geçen yıl kaybettiğimiz iş adamı Cevat Güleç için İstanbul’da Kavaklı Yeni Camii’de Cuma namazını müteakip mevlid programı düzenlendi.
Cevat Güleç’in oğlu Serkan Güleç, Cevat Güleç’in ailesi, çalışanları ve dostları bu özel günde Cevat Güleç için bir araya geldi. Program yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Merhum Cevat Güleç’in cenaze töreninde SİAD yönetimi de Güleç ailesini yalnız bırakmadı. Mevlide SİAD Başkanı Rafet Orhan, Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Murat Yurdagül, Genel Sekreter Barbaros Baltacı ve Yönetim Kurulu Üyesi Nilüfer Şentürk hazır bulundu.
Mevlid programının ardından misafirleriyle tek tek ilgilenen Serkan Güleç, SİAD Başkanı Rafet Orhan’a ve katılımcılara teşekkür ederek babasına karşı SİAD’ın gösterdiği ahde vefadan dolayı mutlu olduğunu belirtti.
Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan’da merhum Cevat Güleç’in SİAD tarihine adını altın harflerle yazdırdığını kaydederek kendisini her zaman sevgi saygı ve minnetle anacaklarını kaydetti.
Mevlid programı yapılan yemek ikramı ile son buldu.
SİAD ailesi olarak merhum Cevat Güleç başkanımızı bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten