Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Dağcı İnşaat ziyaret edildi

Sinoplu İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Dağcı işyeri olan Dağcı İnşaat’da Başkan Rafet Orhan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ziyaret edildi.

Halkalı’da bulunan işyerinde yönetim kurulunu ağırlayan Mustafa Dağcı SİAD yönetimine ziyaretten dolayı teşekkür ederken SİAD’ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek teşekkür etti. Uzun yıllardır Halkalı bölgesinde inşaat alanında hizmet verdiklerini kaydeden Mustafa Dağcı, hem müteahhitlik hem de inşaat malzemeleri tedariği konusunda hizmet verdiklerini kaydederek halkalı bölgesinde önemli inşaat projelerine imza attıklarını kaydetti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

SİAD Başkanı Rafet Orhan’da yaptığı açıklamada bu yıl yeni yönetim kurulu ile başlattıkları işyeri ziyaretleri ile üyeleri işyerlerinde ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını hem ticari birliktelik hem de dayanışmayı bu yöntemle artırdıklarına dikkat çekti. Mustafa Dağcı’nın başarıları ile önce bir Sinoplu olarak daha sonrasında da SİAD olarak gurur duyduklarını kaydederek Dağcı İnşaat’a bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi.

Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyarette katılımcılar misavirperverliğinden dolayı Mustafa Dağcı’ya teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten