Sinop
19°
hafif yağmur
nem: 81%
Rüzgar: 4m/s DGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

FATMA ORHAN’I SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

FATMA ORHAN’I SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK
Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan’ın kardeşi Hüseyin Orhan’ın vefat eden eşi Fatma Orhan Sinop Ayancık BakırlıZaviye köyünde son yolculuğuna uğurlandı.
Sinop Ayancık BakırlıZaviye köyü camisinde kılınan öğle namazının ardından cenaze namazı kılınırken merhume Fatma Orhan defin edilmeden önce evinin önüne getirilerek helallik alındı ve ardından köy mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze namazında 25.Dönem Sinop Milletvekili Cengiz Tokmak, Ayancık Belediye Başkanı Aslan Özdemir, TÜSİYAD Başkanı Mustafa Özalp, SİNKON İstişare Kurulu Başkanı Yusuf Özer, AYKAD Başkanı Sedat Orhan, Ak Parti Ayancık İlçe Başkanı Yılmaz Özünlü, Ayancık İl Genel Meclis Üyesi Sefer Gürleyen, Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, ailesi ve sevenleri son yolculuğunda merhumeye ve Orhan ailesini yanlız bırakmadı.
Bizlerde Sinoplu İş Adamları Derneği olarak Başta Hüseyin Orhan ve Rafet Orhan olmak üzere Orhan ailesine başsağlığı diliyor yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten