Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

GÜNEŞ SELEFON’da Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’na katılacak

Ambalaj ve selefon sektöründe gerek makine parkuru gerekse çalıştığı kurumsal firmalar itibarıyla sayılı şirketler arasında bulunan Güneş Selefon Yönetim Kurulu Başkanı Sinoplu başarılı iş adamı Hüseyin Çakırbaş’da   Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’na katılma kararı aldı.

Ambalaj matbaacılık ve selefon sektöründe Güneş Selefon markasıyla Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmayı başaran Sinoplu başarılı iş adamı Hüseyin Çakırbaş’da bu yıl ilki düzenlenecek olan  Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’na katılma kararı aldı. Fuar katılımı için sözleşmeyi imzalayan Güneş Selefon Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çakırbaş

“Yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktan onur duyduğum ve yapılan projelerle Sinop İş Dünyasında adından sıkça söz ettiren Sinoplu İş Adamları Derneğimizin düzenlediği bu önemli etkinlikte yer almaktan son derece mutluyum gururluyum onurluyum. Sinoplu İş Adamlarının kaynaşmasına vesile olacak birlik beraberliğini pekiştirecek bu etkinlik Sinoplu iş adamlarına büyük bir vizyon getirecektir. Tüm iş dünyasını buradan bu güzel organizasyona katılmaya davet ediyorum.Gelin Sinop’un Sinoplunun birliğini beraberliğini herkese gösterelim.” Diye konuştu.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu Çalıştay Başkanı SİAD Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Murat Yurdagül de yaptığı açıklamada “Hüseyin Çakırbaş Sinoplu İş Adamları Derneği’nin ve Sinoplunun her zaman yanında olan gerçek bir Sinoplu. Derneğimizin tüm faaliyetlerinde maddi manevi her zaman bizlerin yanında olan Hüseyin Çakırbaş’a bu etkinliğimize katkısından dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.” Diye konuştu.

Güneş Selefon Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çakırbaş  aynı zamanda Sinoplu İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeliği görevini yürütürken yaptığı çalışmalarla  bir çok önemli ulusal ve uluslararası  markaya kurumsal  çözüm sürmeye devam ediyor. Güneş selefon alanında İstanbul’da en önemli tesislerden birisi olarak gösteriliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten