Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Haydi Türkiye Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne

Türkiye Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi desteğiyle 7 Ağustos Pazar günü Yenikapı Miting Alanı’nda düzenlenecek “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” için saatleri sayıyor. İlk defa muhalefetiyle hükümetiyle sivil toplum örgütleriyle tek vücut olan hain kalkışma sonrası kenetlenen Türkiye demokrasi nöbetlerini Pazar günü Yenikapı’da taçlandıracak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan,

“Türkiye’nin özlediği tablo bu. Birlik beraberlik ve dayanışma içinde parti ayrımı gözetmeksizin vatanına milletine bayrağına sahip çıkan her vatandaşın görmek istediği tablo bu. Bu tablonun oluşmasını sağlayan Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan’ımız Binali Yıldırım’a, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’ye önce bir vatandaş ve SİAD Yönetim Kurulu Başkanı olarak teşekkür ediyorum. Onlar bu birlikteliği bozmadığı sürece bu milletin üstesinden gelemeyeceği sorun aşamayacağı engel yoktur.”

diye konuştu.Yaklaşık 4 milyon kişinin katılması beklenen mitinge tüm vatandaşları davet eden Başkan Orhan, bu hain darbe girişimi sonrası tepkisini ortaya koyan demokrasiden yana taraf olan yüce Türk Milleti’ne ve tüm etkinliklere katılım sağlayan Sinoplu İş Adamları Derneği ailesine teşekkür etti.

13918916_1643081069338627_708607620_o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten