Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

İş Adamları Dernekleri Birleşiyor

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan, yazılı bir açıklama yaparak başkanı olduğu Sinoplu İş Adamları ve Mustafa Özalp’in başkanı olduğu Tüm Sinoplu İş Adamları Derneği’nin yapılan istişareler sonucunda birleşme kararı aldığını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek ilke olarak birleşme kararına imza attıklarını kaydeden Başkan Rafet Orhan,

“Biz her zaman birlik beraberlik ve dayanismadan yana olduk. Geldiğimiz noktada bu kararın alınmasında büyük desteği olan başta Sayın Yaşar Aksoy’a ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Davamız ce sevdamız Sinop. İnşallah güçlerimizi birleştirir ve Sinop’a Sinopluya daha güzel hizmet ederiz.” Diye konuştu.

Hafta içi karşılıklı dernek yöneticilerinin bir araya gelmesinin ardından alınan kararı yönetim kurulu ile görüşen Rafet Orhan bu toplantıda yönetim kurulunun görüşlerini alarak bir durum degerlendirmesi yaptı. Toplantı sonunda haftaya iki dernek birlikte bir toplantı yaparak bu birleşmenin zemini ve birleşme koşullarının istişare edilmesi kararı alındı. Haftaya bir araya gelecek olan iki dernek birleşmenin detayları üzerinde istişarelerde bulunacak. Siad Başkanı Rafet Orhan, ilkesel olarak birleşme kararı alındığını detayların ve birleşme koşullarının önümüzdeki hafta yapılacak toplantı sonrasında kamuoyu ile paylaşılacağını belirtti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten