Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

İş Adamları Tek Çatı Altında Birleşiyor

Daha önce Tüm Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Mustafa Özalp ve Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan ve heyetler biraraya gelmiş ve iki iş adamları derneğini tek çatı altında birleştirmek için karar alınmıştı. Bu kararın ardından iki derneğin yönetim kurulları yapılan toplantı ile biraraya gelerek birleşme kararını değerlendirdi.

İki başkan Mustafa Özalp ve Rafet Orhan’ın gelinen süreç ile ilgili yönetim kurullarına bilgi vermesiyle başlayan toplantıda tüm katılımcılar görüşlerini ve önerilerini katılımcılarla paylaştılar. Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda birlik beraberlik ve dayanışma hâkim olurken derneklerin tek çatı altında buluşması için yasal sürecin başlatılması kararı alındı.

Birlik beraberlik içinde hareket edecek iş adamları dernekleri ortak projelerde Sinopa ve Sinopluya hizmet etmek için görüş birliğine varıldı.Yönetim kurulu üyeleri bundan sonra süreci devam ettirmek adına başkanlar Rafet Orhan ve Mustafa Özalp’e tam yetki verilerek toplantı sona erdirildi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten