Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

İŞ DÜNYASI İSTANBUL’DA BULUŞTU

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İŞ DÜNYASI ISTANBUL’DA BULUŞTU
Sinoplu İş Adamları Derneği ve Sinop Ticaret ve Sanayi Odası İş birliği ile düzenlenen organizasyonda KUZKA Sinop Koordinatörü Berkol Alevli katılımcılara KUZKA yatırım destekleri hakkında bir sunum gerçekleştirdi.
SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı’nın moderatörlüğünde Paşa Garden Restaurant’ta gerçekleşen organizasyonda SİAD Başkanı Rafet Orhan ve Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş’ da birer konuşma yaparak birlik beraberlik vurgusunda bulundular. Ikinci toplantının Sinop’ta yapılması kararlaştırılırken konuşmacılar katılımcıların sorularını yanıtladı.
Ilk kez Sinop ve Istanbul iş dünyasının öncü sivil toplum örgütlerinin ortaklaşa düzenlediği bu organizasyonun bir başlangıç olduğu bundan sonra da ortak projelerde çalışmalar yapılması kararlaştırıldı.
Törende Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erol Derici, SİAD Başkanlarından Yusuf Özer, Gazeteci Yazar Adil Yıldız, Sinop’tan gelen basın mensuplarının yanısıra iş adamları da hazır bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten