Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Kadir BALTACI Defnedilmek üzere Memleketi Sinop’a Uğurlandı

Sinoplu İş Adamları Derneği Genel sekreteri Barbaros BALTACI’nın amcasının oğlu Kadir BALTACI 17 mart Perşembe günü iş kazası sonrasında hayatını kaybetmiştir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Cenazesi bugün defnedilmek üzere Sinop’a götürülmektedir. Barbaros Baltacı’yı ve merhumun ailesini bu acılı gününde sevenleri ve yakınları yalnız bırakmazken SİAD yönetim kurulu da baş sağlığı taziyelerini iletmek üzere cenaze evinde bulundular.

SİAD Başkanı Rafet Orhan, “İnsan doğar,büyür,yaşar ve ölür hayatın acı gerçekleri topraktan geldik toprağa gideceğiz. Genel sekreterimiz Barbaros Baltacı kardeşimize ve hakk’ın rahmetine kavuşan merhum Kadir Baltacı’ya Allah’tan rahmet,kederli ailesine sabırlar diliyorum.Mekanı cennet olsun.” diyerek taziyelerini iletti.

Bizde Siad ailesi olarak Barbaros Baltacı’ya ve ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyor merhum Kadir Baltacı’ya Allah’tan rahmet diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten