Sinop
18°
parçalı bulutlu
nem: 82%
Y 19 • D 15
Weather from OpenWeatherMap
SİAD
Tümünü gör
 • Yönetim Kurulu ASLANBEY’de Buluştu…

  ASLAN BEY CAĞ KEBAP’ta buluştuk.  Yönetim Kurulu toplantımıza ev sahipliği yapan ASLANBEY CAĞ KEBAP yönetici ve personellerine teşekkürlerimizle…  

 • Memleketimizden

 • Yönetim Önemli Kararlar Aldı

  Sinoplu İş Adamları Derneği Şubat ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısını Florya Eşref Osmanlı Sofrası'nda geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

 • Avrupa Şafak Hastanesi Sağlıkta Çözüm Ortağımız.

  Sinoplu İş Adamları Derneği ile İstanbul Avrupa Şafak Hastanesi sağlıkta çözüm ortaklığı konusunda fikir birliğine vardı.

 • SİAD’dan Eğitime Büyük Destek

  Sinop Dernekleri Federasyonu Küçükçekmece İlçe Derneklerinin Üniversitede Okuyan Öğrencilerine katkı amacıyla düzenlemiş olduğu "EĞİTİMİ TEŞVİK VE KATKI GECESİ"ne Sinoplu İş Adamları Derneği damga vurdu.

 • SİAD Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Albayrak’tan Örnek Davranış

  Sinoplu kas hastası Yurttaş Aslanboğa, hayranı olduğu Beşiktaş’ın formasına kavuştu. 18 yaşındaki Yurttaş’a, Sinoplu İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Albayrak tarafından Beşiktaşlı futbolculara imzalatılmış forma teslim edildi.

 • Abdullah Kara’yı son yolculuğuna uğurladık.

  Perşembe gecesi sabaha karşı Abdullah KARA Hakk'a yürüdü.

 • Başkan Rafet ORHAN’dan Birlik ve Beraberlik Çağrısı

  Küçükçekmece Bölge Dernekleri'nin düzenlediği eğitime katkı gecesine destek olan iş adamları ve dernek başkanlarına teşekkür etmek için düzenlenen organizasyona Sinoplu İş Adamları damgasını vurdu.

 • Hüseyin ÇAKIRBAŞ’a Anlamlı Ziyaret

  Sinoplu İş Adamları Derneği yeni dönemde birlik beraberlik ve dayanışmayı ön planda tutan projeleri ve etkinlikleri ile çalışmalarına devam ediyor.

 • SİAD’dan Kan Kampanyasına Büyük Destek

  Sinoplu İş Adamları Derneği Kızılay ve Sindef'in ortaklaşa düzenlediği kan verme kampanyasına geniş bir katılım sağladı.

Duyurular

Tümünü gör

Güncel Haberler

Tümünü gör

Gündem Haberleri

 • Duyuru
  DOORAY KAPI’YI ZİYARET ETTİK

  DOORAY KAPI’YI ZİYARET ETTİK SİAD Başkanı Rafet Orhan Sinoplu başarılı iş adamı Nazım Demiray’ı işletmesi olan DOORAY KAPI ‘da ziyaret etti. Ziyarette SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı ile yönetim kurulu üyesi Hüseyin Şahin’in yanı sıra İş Adamı Sedat Özmen ve dernekçiliğin de duayen ismi iş adamı Şevket Tırıl’da hazır bulundu. Çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunan Nazım […]

 • Duyuru
  HALİL SARI’YI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDIK

  HALİL SARI’YI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDIK Bir önceki dönem SİYAD Başkan yardımcısı iş adamı Murat Sarı’nın babasını son yolculuğuna uğurladık. Sancaktepe Akpınar Fatih Camiinde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanan Halil Sarı’ yı son yolculuğunda sevenleri yalnız bırakmadı. Cenaze töreninde SİAD Başkanı Rafet Orhan, Başkanvekili Nurettin Kara, Genel Sekreter Barbaros Baltacı ve yönetim kurulu üyemiz […]

 • Duyuru
  VEFAT BAŞSAĞLIĞI

  Vefat Başsağlığı Önceki dönem SİYAD Genel başkan yardımcısı,Sinop dernekçiliğinde yoğun emek sahibi kıymetli iş adamı hemşehrimiz Sayın Murat Sarı kardeşimizin, muhterem babalarının vefat haberini üzüntü ile öğrendim. Merhum babaya Allah’tan rahmet, başta Murat Sarı olmak üzere kederli ailesine, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz… Mekanı cennet olsun inşallah… Rafet Orhan SİAD Genel Başkanı ( 20.MAYIS.pazartesi bugün […]

Tümünü gör

Sizden Gelenler

Tümünü gör

İlçe Haberleri

Tümünü gör

Video Galerisi

Ödüllü Yayın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam sed urna metus. Praesent eget imperdiet lectus. Suspendisse ut luctus mi. In pharetra scelerisque arcu sit amet ultricies. Quisque volutpat lacus in risus suscipit scelerisque. In vitae pharetra diam. Sed id lacinia leo, et gravida neque. In arcu dui, mattis non justo eget, imperdiet suscipit enim. […]

Tümünü gör

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten