Sinop
18°
parçalı bulutlu
nem: 82%
Y 19 • D 15
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

“Kuzeyin Güçlü Kızları” Finale kaldı

Projenin özel amacı Sinop İli Ayancık İlçesindeki kız öğrencilerin eğitim ortamlarının cazibesinin artırılması, kariyer danışmanlığı, öğrenci motivasyonunu yükseltmeye yönelik etkinlikler, cinsiyet eşitliği ve çocuk hakları konusunda farkındalık oluşturulması, farklı kültürlerle diyalog ortamlarının tesisi ve öğrencilerin, öğretmenlerin, velilerin ve kanaat önderlerinin mesleki eğitim bilincinin yükseltilmesi suretiyle mesleki eğitime yönelim düzeyinin artırılmasını amaçlaya “Kuzeyin Güçlü Kızları” projesi 06-08 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Genç Türkiye Zirvesinde Sosyal Sorumluluk ve Farkındalık Mevlana Ödülüne aday gösterildi.

Ayancık Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğünün koordinesinde Ayancık Kaymakamlığı KHGB, Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Ayancık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ortaklaşa yürütülen projede ödül oylaması için son tarih 24 Nisan 2016 Pazar gününe kadar oy verilebilecek.gencturkiyezirvesi.org adresine girilerek Sosyal Sorumluluk ve Farkındalık Mevlana Ödülüne girilerek Kuzeyin Güçlü Kızları projesine destek verilebilecek.

Bizde Sinoplu İş Adamları Derneği olarak bu projeyi canı gönülden destekliyor emeği geçen herkesi kutluyor ve tüm Sinop kamuoyunu bu güzel projeye oy vererek destek olmaya davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten