Sinop
18°
parçalı bulutlu
nem: 82%
Y 19 • D 15
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

La Luce MetroGarden AVM’de Hizmetinizde

Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kuru mağazalar zincirine bir yenisini ekledi.

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan MetroGarden AVM’de La Luce mağazasını açan İş Adamı Mehmet Kuru’yu yalnız bırakmadık.

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı H.Fatoş Kanat La Luce mağazasında Mehmet KURU’yu ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan ve yönetim kurulu adına hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen SİAD Başkan Yardımcısı H.Fatoş Kanat, La Luce markasının her geçen gün büyüyerek iş hacmini artırmasından ve markalaşmasından büyük bir sevinç ve gurur duyduklarını kaydederek Mehmet Kuru’ya başarı dileklerini iletti.

La Luce markasının sahibi ve yönetim kurulu üyemiz Mehmet Kuru’da ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek SİAD’a teşekkür ederken  resmi açılışın önümüzdeki günlerde yapılacağını kaydetti. Metrogarden AVM şubesinde hizmet vermeye başlayan La Luce kendi alanında ülkemizde faaliyet gösteren firmalar arasında başarılarıyla  önemli bir marka olarak dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten