Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Makine ekipman tasarım ve üretimi konusunda Türkiye’nin en önemli firmalarından olan Yılmaz Makine’da birincisi yapılacak olan Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumuna katılma kararı aldı.

 Yılmaz Makina’da Forumda olacak

28 yılı aşkın süredir makine ekipman tasarımı ve üretimi, yedek parça ve talaşlı imalat konularında edindiği tecrübesini günümüz tasarım ve imalat teknelojilerindeki gelişmişlikle kullanarak tedarikçisi olduğu bir çok ulusal ve uluslararası firmaya profesyonel çözümler sunan Yılmaz Makina’da Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’na katılarak çalışmalarını kamuoyuyla paylaşacak. Ar-ge ve imalatın tüm süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren Yılmaz Makine satış sonrası yedek parça ve teknik destek hizmetleri ile alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Procter & Gamble ,Unilever, Danone, Hayat Kimya, Diversey, Fritolay, Eczacıbaşı ve Haribo gibi çok önemli şirketlerle çözüm ortağı olarak çalışan ve bu alanda adından sıkça söz ettiren Yılmaz Makina Yönetim Kurulu Başkanı Sinoplu başarılı işadamı Şaban Yılmaz

“Kaliteden ödün vermeden önemli hizmetler yapmaya devam ediyoruz. SİAD’ın düzenlediği bu etkinlikte olmaktan hem şahsım hem şirketim olarak gurur duyuyoruz onur duyuyoruz. Sinoplu iş adamlarının birlik beraberlik içinde olduğunda başaramayacağı iş yoktur. Bu forumda Sinoplu iş adamları bir arada olacak kaynaşacak. Sinop iş dünyasına fuarımız hayırlısı olur.” Diye konuştu.

Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu Çalıştay Başkanı SİAD Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Murat Yurdagül de yaptığı açıklamada “Şaban Yılmaz kendi alanında Türkiye’de en önemli şirketlerden birisi olarak bizi gururlandıran değerli bir iş adamımız. Kendisine forumumuza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. .” Diye konuştu.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yılmaz Makina Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Yılmaz  aynı zamanda Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken yaptığı çalışmalarla  bir çok önemli ulusal ve uluslararası  markaya kurumsal  çözüm üretmeye devam ediyor. Yılmaz Makina alanında İstanbul’un ve Avrupa’nın en önemli markalarından birisi olarak gösteriliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten