Sinop
19°
hafif yağmur
nem: 81%
Rüzgar: 4m/s DGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

MÜSİAD EXPO AÇILIŞINA KATILDIK

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

MÜSİAD EXPO AÇILIŞINA KATILDIK

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan, Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcısı Zafer Şen ve Genel Sekreter Barbaros Baltacı MÜSİAD EXPO açılışına katılarak fuarı ziyaret etti.
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman KAAN ve MÜSİAD Sinop İl Başkanı Cengiz Tokmak’ın davetlisi olarak açılışa katılan SİAD heyeti fuar katılımcıları ve iş dünyası temsilcileri ile önemli istişarelerde bulundu.
Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanı Mustafa Varank’ın açılışını yaptığı fuara 145 ülkeden 8.000’i aşkın firmanın katıldığı bilgisi verilirken fuarın 21-24 Kasım tarihlerinde ziyaretçilere açık olduğu kaydedildi.
Bu yıl 17. Si düzenlenen fuara farklı sektörlerden yerli yabancı birçok firmanın katıldığı gözlenirken açılışa yoğun bir ziyaretçi akını oldu.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan SİAD Başkanı Rafet Orhan, MÜSİAD ile SİAD olarak iyi ilişkiler içinde olduklarını kaydederek

“MÜSİAD Başkanımız ile güzel bir gönül birlikteliğimiz var. Yaptığımız fuarda MÜSİAD olarak bizlere destek verdiler. Bundan sonraki süreçte de ortak çalışmalarımız olacak. Nazik davetleri için başta MÜSİAD Genel Başkanımız Abdurrahman KAAN ve Sinop Şube Başkanımız Cengiz Tokmak’a çok teşekkür ediyorum. Fuar hayırlı olsun.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten