Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Nurettin Kara Başkanımızı Ziyaret Ettik

Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu başkan yardımcısı Nurettin Kara’yı iş yeri olan İstanbul Yapı Denetim’de ziyaret etti.

İstanbul Yapı Denetim olarak inşaat sektöründe önemli çalışmalara imza atan Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı Nurettin Kara faaliyetleri ile ilgili olarak Siad yönetimine bir brifing verdi. Ziyarette konuşan Siad Başkanı Rafet Orhan, Sinoplu İş Adamlarının kendi sektörlerinde çok önemli işlere imza attığını kaydederek

” Nurettin Kara başkanımızın çalışmalarını gördük gururlandık. Kendisi Siad’a katıldığı günden bu yana her zaman bizlerin yanında olmuştur. Sinop için Sinoplu için tüm imkanlarını seferber etmiştir. Çalışmalarında üstün başarılar diliyorum Allah bol bereketli kazançlar versin.”

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

diye konuştu. Nurettin Kara da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Siad’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu’nun üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek birlik beraberlik ve dayanışmanın artırılması yönünde faaliyetlerine devam edeceği ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten