Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Özyıldırım Plastik’i ziyaret ettik

Sinoplu İş Adamları Derneği yönetim kurulu olarak Başkanvekili Mukadder Yıldırım’i Çorlu’daki fabrikasında ziyaret ettik. Siad Başkanı Rafet Orhan ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette fabrika ve çalışmaları konusunda bir brifing sunan Mukadder Yıldırım, üç farklı sektörde hizmet verdiklerini belirterek 60’dan fazla ülkeye ihracat yaptıklarını kaydetti.

ODS şemsiye ile restaurant cafe ve işletmelerin şemsiye ihtiyacını karşıladıklarını KING KIDS markası ile okul ve okul öncesi eğitim kurumlarına yönelik oyun parkı ve gereçlerini ürettiklerini Paşa Garden Restaurant ile de hizmet sektöründe olduklarını kaydetti. Misafirleriyle tek tek ilgilenen Mukadder Yıldırım fabrikayı misafirlerine gezdirerek üretim aşamalarını anlattı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Siad’ın ziyaretinden çok memnun kalan Yıldırım ziyarete katılanlara teşekkür etti. Konu ile ilgili açıklama yapan Siad Başkanı Rafet Orhan’da Mukadder Yıldırım’ın başarılarıyla gurur duyduklarını ifade ederek uluslararası arenada ülkemizi temsil etmelerinin ayrıca onur vesilesi olduğunu belirtti.Mukadder Yıldırım ve onun gibi girişimcilerin sayısının artmasını diledi. 100 kişinin istihdam edildiği fabrikada önemli ürünler üretilerek yurt dışına ve iç piyasaya sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten