Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Saraydüzü’ne Diyanet Okuma Salonu Yapılıyor!

Planlanan proje ile Merkez Camii’ne ve altında mevcut bulunan dükkanlara (tabandan ısıtmalı) kalorifer sistemi uygulanarak çarşımıza sosyal canlılık getirilmesi planlanıyor.

Konu ile ilgili olarak Saraydüzü Kaymakamı Yusuf Özbey;” Vatandaşlarımızın kaliteli vakit geçirebileceği, çay ve kahve eşliğinde kitap okuyabileceği, nezih bir ortamda sohbet edebileceği bir mekana ihtiyaç vardı.Merkez Camiimizin altında atıl olarak bulunan mekanlardan orta büyüklükte olan mekana”dokuma tezgah atölyesi” , büyük mekana ise bahsettiğim eksikliği ve ihtiyacı giderecek “Diyanet Okuma Salonu” projesini uygulayacağız. Saraydüzü Belediye Başkanımız Hasan PEKER’in de desteği ve önemli katkıları var.

İlçe Müftülüğümüz tarafından iç mimari proje hazırlandı. Aynı zamanda Merkez Camimize tabandan ısıtmalı kalorifer sistemi de uygulamak istiyoruz.Kısa zaman içinde gelişmeleri paylaşacağız.

Saraydüzü Belediye Başkanlığı ve İlçe Müftülüğümüzün destekleri ve değerli hemşehrilerimizin katkıları ile bu projeyi kısa zamanda tamamlayacağımızı umut ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten