Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD Başkanı Rafet Orhan’ı acı gününde sevenleri yanlız bırakmadı

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan’ı acı gününde sevenleri iş adamları ve dostları yanlız bırakmadı. Rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Siad Başkanı Rafet Orhan’ın ablası bugün Ayancık Guz köyünde geniş bir katılımla toprağa verildi.

Cenaze törenine Sinop eski Milletvekili Cengiz Tokmak, Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan ve yönetim kurulu üyeleri, Aykad Başkanı Sedat Orhan,Siad Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Siad Başkan yardımcıları Nurettin Kara, Çetin Aksoy, Mali Müşavir Murat Yurdagül, Avukat Fatoş Kanat, Siad Genel Sekreteri Barbaros Baltacı, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Çakırbaş, Şaban Yılmaz, Mehmet Ali Demir,Mustafa Dağcı, Haşim  Üstün,İbrahim Arslan ve çok sayıda vatandaş  katıldı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Merhume köy camiinde kılınan öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

Siad ailesi olarak Rafet Orhan ve ailesine baş sağlığı  diliyor merhumeye Allah’tan rahmet diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten