Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

SİAD BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR
Sinoplu İş Adamları Derneği üye müracaatları artarak devam ediyor. SİAD Üye olmak için girişimde bulunan iş adamlarının müracaatları değerlendirilerek yönetim kurulu toplantılarında üye müracaatları ele alınarak karar veriliyor.
Son olarak Kağıthane’de faaliyet gösteren Hakan Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Avcı’da SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı ile görüşerek üyelik müracaatında bulundu.
SİAD ailesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek Sinop ve Sinopluya hizmet etmek ve iş adamlarımızla birlik beraberlik içinde dayanışma halinde olmak için bu ailenin üyesi olmak istediklerini belirtti.
Hakan Dekorasyon Tadım, Fritolay gibi kurumsal firmalara stand konusunda lojistik desteği verirken Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları’na çözüm ortağı olarak destek veriyor. Ahşap oyuncak sektöründe de hizmet veren firma internet üzerinden bu konuda başarılı çalışmalara imza atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten