Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD Demokrasi Nöbetinde

Sinoplu İş Adamları Derneği İstanbul Halkalı Meydanında demokrasi nöbetine katıldı. İşleri dolayısıyla il dışında bulunan üyeler dışında tam kadro katılım sağlanan etkinlikte “Demokrasiye evet darbeye hayır” pankartı açan Sinoplu İş Adamları Derneği yöneticilerine vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu.

Demokrasi nöbetinde Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Başbakanlık Müşaviri Mehmet Atalay, siv toplum örgütü temsilcileri katıldı. Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Ferhat Yıldız’ın da hazır bulunduğu demokrasi nöbetinde bir açıklama yapan Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan,

“Bu menfur olay anından itibaren bireysel olarak arkadaşlarımızla demokrasimize millet iradesine sahip çıkmak için sokaklardaydik. Bugün de kurum olarak burada tepkimizi ortaya koymak istedik. Milli iradenin üstünde hiç bir gücün olmayacağını buradan bir kez daha haykırmak istedik. Siad olarak bundan sonra da bu konudaki tüm etkinliklerde yer almaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten