Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD Mart Ayı Olağan Toplantısını Gerçekleştirdi.

İş Adamları Derneği yönetim kurulu toplantısı yönetim kurulu üyesi Şaban Yılmaz’ın ev sahipliğinde Üsküdar’da Nakkaş kebap restoranda geniş bir katılımla  gerçekleştirildi.

Yoğun bir gündemle gerçekleşen toplantıda karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunulurken önemli kararlarda alındı.

Toplantı öncelikle son zamanlarda ard arda yaşanılan hepimizi derinden yasa boğan terör saldırılarından dolayı büyük üzüntü duyduklarını dile getiren başkan Rafet Orhan ve yönetim kurulu  Mart ayında geçekleştirilecek olan  Ankara’da TBMM ziyaretinin terör saldırlarının olması sonucundaki acı ve üzüntü sebebi ile ileri ki bir tarihe ertelenmesi kararında fikir birliğine varıldı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Toplantıda SİAD’ın aylık gelir-gider mali raporları başkan yardımcısı mali müşavir Murat Yurdagül tarafından detaylı olarak yönetim kuruluna bilgilendirmede bulunuldu.  SİAD web sayfasında ayrıntılı bilgilerinin yayınlanmasına  karar verilmiştir.

Toplantı da yönetim kurulu üyelerimiz görüş ve önerilerini sunarak dayanışma ve el birliğiyle her gün büyüyen , daha da güçlenen SİAD ailesi  olarak her zaman destek olacaklarını dile getirdiler.

Toplantıya ev sahipliği yapan Şaban Yılmaz’a teşekkür eden başkan Rafet Orhan “ Bu davetler ve toplantılar ilk önce birbirimize olan saygıyı ve sevgiyi arttırıyor.Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek SİAD olarak çok şeyi başaracağız . Bizler Sinoplu olarak ilim insanlarıyız ve her zaman her yerde Sinop’umuzu anlatmalıyız. Tekrar olarak bizi misafir eden değerli iş adamımız Şaban Yılmaz’a teşekkürlerimi iletiyorum iş hayatında başarılarının devamını diliyorum .”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten