Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD sinop belediye başkanı Baki Ergül’ü makamında ziyaret etti

Sinoplu İş Adamları Derneği (SİAD) Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül’ü makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Sinop Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarette Siad heyetinin ziyaretinden çok memnun olduğunu ifade eden Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, işadamlarının Sinop’a yatırım yapmaları durumunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ederek Sİnoplu İş Adamları Derneği’nin başarılı çalışmalarını takip ettiğini ve çalışmalarında başarı dileklerinde bulunduğunu ifade etti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

SİAD Başkanı Rafet Orhan’da Başkan Baki Ergül’e misavirperverliğinden dolayı teşekkür ederek Sİnop için Sİnoplu için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü projede yer alacaklarını kaydetti. Yaklaşık bir saat süren ziyaret SİAD yönetim kurulu üyelerinin kendilerini tanıtması ve karşılıklı sohbetin ardından  sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten