Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD Vakıf Projesini Hayata Geçirecek

Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çakırbaş’ın ev sahipliğinde Esenler’de Ramazan Bingöl Restaurant’ta geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Yoğun bir gündemle gerçekleşen toplantıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulurken önemli kararlar alındı. Toplantıda yapılan müzakereler ve görüşmeler neticesinde Mart ayında Ankara’da TBMM bir ziyaret gerçekleştirilmesi, Sinop’ta kurulması düşünülen Erken Doğum Acil Ünitesi kurulması konusunda yapılacak projenin detayları konuları görüşüldü. Yönetim Kurulu olarak yeni üye çalışmalarına ağırlık verilmesi ve Sinoplu İşadamlarının  ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi konusunda çalışma yapılması kararlaştırıldı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sinoplu İş Adamları Derneği olarak bir vakıf kurulması konusunda fikir birliğine varılırken bu konuda ileriki toplantılarda bir komisyon kurulması kararlaştırıldı. Yönetim Kurulu Üyelerinin karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu toplantıda bir konuşma yapan Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan, toplantıya katılan üyelere teşekkür ederek, toplantıların önemine dikkat çekti.

Toplantıya ev sahipliği yapan Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Çakırbaş’a teşekkür eden Başkan Orhan, birlik beraberlik ve dayanışma içinde SİAD ailesinin  her geçen gün büyüdüğüne dikkat çekti. Sinoplu İş Adamları Derneği olarak bazı çalışmaların daha iyi yapılabilmesi daha farklı çevrelerin desteklerinin alınması konusunda özel projeler çalıştıklarına dikkat çeken Başkan Orhan;

“SİAD olarak ortaya koyduğumuz hedeflere emin adımlarla ilerliyoruz. Bu güzel çalışmalarda emeği geçen bizlerle olan tüm SİAD ailesine teşekkür ediyorum. Bu birlik beraberlik ve dayanışmamız devam ettiği sürece başaramayacağımız hiçbir şey yoktur.” Diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten