Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD Yaşlıları Unutmadı

 

Sinoplu İşadamları Derneği Yaşlılar Haftası dolayısıyla Darülaceze Kurumuna ziyarette bulundu.

SİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Darülaceze Başkan Danışmanı Bülent Durgun’un ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, Başkan Yardımcıları Avukat H.Fatoş Kanat, Mali Müşavir Murat Yurdagül, yönetim kurulu üyeleri Emri Özcan, Hafize Bozdağ, Nurullah Öztürk’de hazır bulundu.
Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ile de bir görüşme yapan SİAD yönetimi kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kurum Başkanı Hamza Cebeci’de SİAD’a gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederek ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Darülaceze sakinleriyle tek tek ilgilenen SİAD heyeti kurumda yaşamını sürdüren vatandaşlara hediyeler vererek onlara güzel zamanlar geçirdi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir açıklama yapan SİAD Başkanı Rafet Orhan, yaşlılarımıza gereken önemi vermemiz gerektiğine dikkat çekerek herkesin bir gün yaşlanacağını belirterek bu konuda toplumsal olarak gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini kaydetti. SİAD olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini belirten Rafet Orhan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sosyal sorumluluk projelerine destek vereceklerini kaydetti.

Darülaceze Başkan Danışmanı Bülent Durgun’a da teşekkür eden Başkan Orhan, “Bir hemşehrimiz olarak Sayın Bülent Durgun’un burada başarılı çalışmaları ile gurur duyduk onur duyduk. Sayın Durgun ve kurum başkanı Hamza Cebeci’ye göstermiş oldukları misavirperverlik için çok teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Ziyaret sonunda Bülent Durgun 2. Baskısını yaptığı “Türkiye’de Yaşlılık ve Yaşlılar” kitabını imzalayarak SİAD Başkanı Rafet Orhan’a hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten