Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Siad’dan Anlamlı Ziyaret

Siad Yönetim kurulu İstanbul Vali Yardımcısı M.Bahattin Atçı’yı Sabiha Gökçen Havalimanındaki makamında ziyaret etti.

Uzun yıllar Sinop’ta Vali Yardımcılığı ve 8 ay Vali Vekilliği yapan M.Bahattin Atçı son valiler kararnamesi ile İstanbul Vali Yardımcısı olarak atanmıştı. Samimi bir havada geçen ziyarette Siad Başkanı Rafet Orhan, Siad Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcıları Av. H.Fatoş Kanat, Mali Müşavir Murat Yurdagül, Genel Sekreter Barbaros Baltacı, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Çakırbaş, Şaban Yılmaz, Hafize Bozdağ, Uğur Albayrak hazır bulundu.

Sinop’ta çok güzel dostluklar ve çok güzel günler geçirdiğini belirten İstanbul Vali Yardımcısı M.Bahattin Atçı görev yaptıkları dönemde önemli hizmetlere imza attıklarını kaydetti. Siad olarak yapılan ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden M.Bahattin Atçı, kapısının her zaman sinoplulara açık olduğunu belirterek Siad’ın yanında olacağını yapılacak projelerde elinden gelen her türlü katkıyı sunacağını kaydetti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Siad Başkanı Rafet Orhan’da

“Sayın Valimizin Sinop’taki hizmetleri üzerinden uzun yıllar geçsede unutulmamıştır. İstanbul’daki yeni görevinde başarılarının devamını diliyoruz. Sayın valimizin her zaman yanındayız.”

diye konuştu. M. Bahattin Atçı Sinop’ta görev yaptığı dönemde Almanyadaki Sinoplular tarafından üniversiteye bir bina kazandırılmış turizm ile ilgili çok önemli atılımlar yapılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten