Sinop
18°
parçalı bulutlu
nem: 82%
Y 19 • D 15
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

SİAD’dan Eğitime Büyük Destek

Sinop Dernekleri Federasyonu Küçükçekmece İlçe Derneklerinin Üniversitede Okuyan Öğrencilerine katkı amacıyla düzenlemiş olduğu “EĞİTİMİ TEŞVİK VE KATKI GECESİ”ne Sinoplu İş Adamları Derneği damga vurdu.

İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, SİAD Genel Başkanı Rafet Orhan ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin de hazır bulunduğu gecede Sinoplu sanatçılar Necip Can ve Habibe Bozkır’da verdikleri konserle katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattılar.

Sefaköy Salon Akdeniz de yapılan geceye geniş bir katılımla destek olan Sinoplu İş Adamları Derneği açık artırmada satılan kotraya da en fazla katkıyı yaparak her zaman eğitime önem verdiklerini göstermiş oldu.

SİAD bünyesinde 160 öğrenciye burs veren Sinoplu İş Adamları Derneği düzenlenen bu gecede ortaya koydukları katkı ile tüm kamuoyunun takdirini kazandı. Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan’ın eğitime katkıları dolayısıyla plaketle ödüllendirildiği gecede bir konuşma yapan SİAD Genel Başkanı Rafet Orhan tüm Sinopluları eğitime destek olmaya davet ederek bu konuda hepimize büyük görevler düştüğünü kaydetti.

“SİAD olarak her zaman eğitime katkı sunuyoruz. Elimizden geldiğince de eğitime katkı vermeye devam edeceğiz.” diyen Rafet ORHAN yaptığı konuşma sonrasında Sinopluların büyük sevgisiyle karşılaştı.

Yaklaşık 1000 kişinin katılımıyla gerçekleşen ve 8 derneğin ortaklaşa düzenlediği gecede elde edilen gelirle öğrenim hayatını sürdüren gençlere burs verileceği belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten