Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Sinop Spor’dan Siad’a Teşekkür Ziyareti

Sinopspor Başkanı Ayhan Özhan Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan’ı ziyaret ederek Sinopspor’a maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Siad’in her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Başkan Özhan Siad’a ve Başkan Rafet Orhan’a her zaman yanlarında oldukları için minnettar olduklarını kaydetti.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Sinopspor için yapılacak çalışmalar konusunda istişareler yapıldı. Siad genel sekreteri ve Sinopspor İstanbul temsilcisi Barbaros Baltacı’nın da hazır bulunduğu ziyaret ile ilgili konuşan Siad Başkanı Rafet Orhan, Ayhan Özhan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek;

“Sinopspor’a dün olduğu gibi bugünde yarında Sinopspor’un yanında olacağız. Elimizden geldiğince Sinopspor’a desteğimiz sürecek” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten