Sinop
8°
açık
nem: 92%
Rüzgar: 6m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Sinoplu İş Adamları Fuara Damga Vurdu

Beylikdüzü Tuyap Fuar ve Kongre merkezinde devam eden Uluslararası Avrasya Ambalaj ve Endüstri fuarında Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Yardımcıları Çetin Aksoy ve Şaban Yılmaz açtıkları standlarla ülkemizi ve Sinopumuzu başarıyla temsil ediyor.

Çetin Aksoy Birlikfleks ve Şaban Yılmaz’ın Yılmaz Makina olarak başarıyla katıldıkları fuarda Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan’ı Rafet Orhan ve yönetim kurulu yanlız bırakmadı. Başkan Rafet Orhan, Başkan vekili Mukadder Yıldırım,Başkan Yardımcısı Erdal Özcan ve yönetim kurulu üyeleri Bülent Durgun, Hüseyin Çakırbaş, Mehmet Ali Demir, Mustafa Dağcı ve Nazım Sezer’in de hazır bulunduğu ziyarette bir açıklama yapan Siad Başkanı Rafet Orhan,

” Sinoplu iş adamlarımızın başarılarına böylesine uluslararası fuarlarda tanık olmak gurur veriyor. Sinoplu İş Adamları başarılarıyla herkesin takdirini kazanıyor. Bugün siad ailesinin değerli üyelerinin Sinopumuzu ülkemizi başarıyla temsil etmeleri hepimizi gururlandırıyor. Arkadaşlarımıza güzel bir fuar ve başarılı bağlantılar diliyorum.” diye konuştu.

Siad Başkan yardımcıları Çetin Aksoy ve Şaban Yılmaz’da ziyaretten mutlu olduklarını belirterek fuarımızda bizi yanlız bırakmayan başta Siad başkanımız Rafet Orhan ve tüm Siad ailesine teşekkür ediyoruz. diye konuştular.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten