Sinop
18°
parçalı bulutlu
nem: 82%
Y 19 • D 15
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

4. Grup’ta mücadele eden Sinopspor’da Hedef 3. Lig’e Çıkmak

SİNOP (AA) – Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4. Grup’ta mücadele eden Sinopspor’da Kulübü Başkanı Ayhan Özhan, 3. Lig’e çıkmayı hedeflediklerini belirtti.

Özhan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Kamp Eğitim Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında, yeni yönetim kurulu olarak bugüne kadar alınan kararların yanı sıra bundan sonra yapılması planlanan konuları basın yoluyla paylaşma ihtiyacı duyduklarını söyledi.

En kısa sürede 3. Lig’e çıkmayı hedeflediklerini dile getiren Özhan;

“Maddi anlamda Sinop’un sıkıntıları büyük. Bu durumda ekonomik destek bulmak çok zor. Yönetimle hedefe ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlin ileri gelenleri yardımcı ve duyarlı olmalı” dedi.

Sinopluların kentlerinin takımını en azından en az 3. Lig’de görmek istediğini vurgulayan Özhan, şunları kaydetti:

“Şehir olarak önümüzdeki yıl 3. Lig’e çıkmak için hazırlıklarımızı yapacağız. Son oynadığımız maçlarda aldığımız galibiyetlerde bunun bir göstergesi. Artık Sinopspor’a herkesin destek çıkması lazım. Bundan sonraki amacımız tecrübelerimizi Sinopspor’a ayırarak çıtayı yükseltmek. Ülkelerin, kentlerin tanıtımında en büyük faktör spordur. Özellikle futbol ayrı bir sektördür. Sinop’un gelişmesini istiyorsak, olmazsa olmazlardan birisi olan futbolu kente daha çok sevdirmeliyiz. Futbol bir kenti her yönden olumlu şekilde etkileyerek gelişmesine büyük katkılar sağlıyor. Sinopspor yönetim kurulu olarak azmimizle, hırsımızla, hedefimize kilitlenip hep birlikte bunu başarmak istiyoruz.”

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten