Sinop
18°
parçalı bulutlu
nem: 82%
Y 19 • D 15
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Yamanlar Otomotiv Ziyaret Edildi

Sinoplu İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Seçimden sonra Sinoplu İş Adamları ile iletişim kurularak tüm Sinoplu iş adamlarına ulaşmak isteyen SİAD yönetimi bu amaçla ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Sinoplu İş Adamı Kazım Yaman’ı işyeri olan Yamanlar Otomotiv’de ziyaret eden SİAD yönetimi karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Ziyarete SİAD Başkanı Rafet Orhan, Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Murat Yurdagül, Başkan Yardımcısı Avukat H.Fatoş Kanat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hafize Bozdağ ve Emri Özcan katıldı.

Yamanlar Otomotiv Sahibi Kazım Yaman SİAD yönetimine teşekkür ederek Sinoplu İş Adamları Derneği’nin iş adamlarını iş yerlerinde ziyaret etmesinin çok anlamlı olduğunu kaydederek onure olduklarını belirtti. SİAD’ın çalışmalarını yakında takip ettiklerini belirten Yaman, birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde her geçen gün büyüyen SİAD için bundan sonra ellerinden gelen her türlü desteği ve katkıyı vermeye hazır olduklarını belirtti.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Ziyaret ile ilgili olarak açıklama yapan Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan Sinoplu yatırımcıları iş yerlerinde ziyaret ederek onlarla istişarelerde bulunduklarını hatırlattı. Bu istişareler sonucunda neleri yaparsak daha iyi olur şeklinde gelen önerileri ve talepleri dikkate alarak yol haritası çizdiklerini belirterek

“SİAD kollektif bir kurumdur. Burada herkesin görüşü ve düşüncesi önemli. Ben değil biz anlayışıyla en doğruyu bulmak için çalışmalarımız devam edecektir. Diye konuştu.

Sinoplu yatırımcıların iş yerlerinde ziyaret programlarının önümüzdeki dönemde de devam edeceği vurgulanırken ziyaret toplu halde fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten