Sinop
8°
açık
nem: 93%
Rüzgar: 7m/s DGD
Y 8 • D 8
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

YILDIRIM GRUP BAŞARILARIYLA SINOP’un GURURU OLDU

Yeşilköy CNR expo da devam eden R+T Türkiye 3. Uluslararası Panjur, Otomatik Kapı, Geçiş ve Güneşten Koruma Sistemleri Fuarında

Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan vekili Mukadder Yıldırım açtığı standla oldukça ilgili gördü.
Özyıldırım grup ODS güneş şemsiyeleri olarak başarıyla katıldıkları fuarda Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan’ı Rafet Orhan başkan yardımcısı Av.Erdal Özcan ve yönetim kurulu üyesi Hafize Bozdağ yalnız bırakmadı. Sinoplu İş Adamları derneği başkan vekili ve Özyıldırım grup yönetim kurulu başkanı Mukadder Yıldırımda ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkürlerini iletti.
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Siad Başkanı Rafet Orhan’da Mukadder Yıldırım’ın başarılarıyla gurur duyduklarını ifade ederek uluslararası arenada ülkemizi temsil etmelerinin ayrıca onur vesilesi olduğunu belirtti.Mukadder Yıldırım ve onun gibi girişimcilerin sayısının artmasını diledi.
Bizlerde SİAD ailesi olarak sayın Mukadder Yıldırıma hayırlı fuarlar diliyoruz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten