Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 22 • D 22
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Mukadder YILDIRIM

IMG_7770

 Meslek hayatıma 1970 yılında torna-tesviyeci olarak başladım.1974 yılında abi ve kardeşlerim ile plastik kalıp atölyesi kurarak ,meslek hayatıma devam ettim.

1994 yılında kardeşlerimden ayrılarak, ÖZYILDIRlM PLASTİK VE KALIP San Tic Ltd Şti. adı altında kendi işyerimi kurdum. Şirketimde plastik kalıplar ve plastik urun imalatı yapıyorum. Ürünlerimiz (Prens-Prenses) markası ile plastik vitrin mankenleri, (King Kids) markası ile ana okulu, iç ve dış mekan gocuk oyun gruplan,(ODS) markası ile güneş şemsiyeleri ve (gölge) markası ile güneş şemsiyesi altlıkları üretilmektedir.

2006 yılında ayrıca gıda sektörüne yatırım yaparak Küçük çekmece Paşa Garden Et-Balık Restaurantı açarak bu sektörde de hizmet vermeye başladım. Yaptığımız tüm işlerde doğruluk ilkelerine riayet ederek,’ kalite ve girişimci ruhumuzu on planda tutuyoruz. 150 kişilik çalışan personel ile 50 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunuyorum.

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten