Sinop
19°
hafif yağmur
nem: 81%
Rüzgar: 4m/s DGD
Y 19 • D 16
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Murat YURDAGÜL

IMG_77201983 Yılında Sinop da dünyaya gelen Murat Yurdagül; Orta Öğretimini Sinop Durağan’da, Lisans eğitimini sırasıyla aşağıdaki şekilde tamamlamıştır;

  • Zonguldak Karaelmas Üniversitesi, Muhasebe Bölümü(Yüksekokul) 2003-2005
  • Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü (örgün öğretim) 2005–2008 Eskişehir
  • Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Maliye Bölümü (örgün öğretim) 2005–2008 Eskişehir(Çift Anadal)

2008 yılından itibaren Türkiye’nin üst düzey şirketlerinde muhasebe, denetim, sorumlu ve müdürlük yaparak kendisini geliştirmiş, birçok firmanın kuruluş, muhasebe sistemlerinin oluşturulması, raporlama, genel kurul vb. işlemlerini tamamlamış ve muhasebe süreçlerini yönetmiştir.

2012 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını alarak kendi işinin başına geçen Yurdagül, firmalarda; muhasebe defterlerinin tutulması ve denetim hizmetlerinin yanında mali danışmanlık ve yönetim danışmanlığı da yapmaktadır.

Sivil Toplum Örgütlerinde de aktif görev alarak fayda sağlamaya çalışan Yurdagül, Sinoplu İş Adamları Derneği’nde Genel Başkan Yardımcısı ve Mali Danışmanlık ile Yatırım Komisyonu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Daha önceki yıllarda Denetim ve Genel Sekreterlik görevlerinde bulunmuştur.

Türkiye’nin en iyi müşavirlik bürosu olmak için çıkmış olduğu bu yolda, alanında uzman personelleri ile yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak, Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak, her zaman fayda ve değer yaratmaya devam etmek temel prensipleridir.

Evli ve bir çocuk babası olan Murat Yurdagül, İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalara hizmet sunan Mali Müşavirlik ofisinin kurucu ve yöneticisi olarak iş hayatını devam ettirmektedir.

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten