Sinop
18°
parçalı bulutlu
nem: 82%
Y 19 • D 15
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Şaban YILMAZ

Şaban YILMAZ

01/03/1962 tarihinde Sinop ili Ayancık ilçesi Kurtköy’de doğmuştur. İlköğrenimini Kurtköyü ilkokulunda bitirdi. Bugünkü meslek hayatının temeli olan eğitimi Sultanahmet endüstri meslek lisesi teknik resim bölümü akşam kursunda tamamladı.

1975 yılında başlayan çalışma hayatında 1988 yılına kadar çeşitli makina firmalarında talaşlı imalat ve makine imalatı  üzerine faklı pozisyonlarda görev aldı.

1988 yılında Yılmaz Tornayı kurarak ticari hayata başladı. Artan iş potansiyeline paralel olarak 2010 yılında YILMAZ MAKİNA  İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.  ve 2011 yılında YIL-PAK (Yılmaz Paketleme) Ltd. Şirketini kurdu. Geçen yıllar içerisinde çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve sosyal sorumluluk projelerinde görev almıştır.

Çalışma  hayatına YILMAZ MAKİNA Yönetim kurulu başkanı olarak devam etmekte olan Şaban YILMAZ evli ve iki çocuk babasıdır.

 

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten