Sinop
4°
parçalı bulutlu
nem: 80%
Y 8 • D 5
Weather from OpenWeatherMap
SİAD
Tümünü gör
 • Yönetim Kurulu ASLANBEY’de Buluştu…

  ASLAN BEY CAĞ KEBAP’ta buluştuk.  Yönetim Kurulu toplantımıza ev sahipliği yapan ASLANBEY CAĞ KEBAP yönetici ve personellerine teşekkürlerimizle…  

 • Memleketimizden

 • Yönetim Önemli Kararlar Aldı

  Sinoplu İş Adamları Derneği Şubat ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısını Florya Eşref Osmanlı Sofrası'nda geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

 • Avrupa Şafak Hastanesi Sağlıkta Çözüm Ortağımız.

  Sinoplu İş Adamları Derneği ile İstanbul Avrupa Şafak Hastanesi sağlıkta çözüm ortaklığı konusunda fikir birliğine vardı.

 • SİAD’dan Eğitime Büyük Destek

  Sinop Dernekleri Federasyonu Küçükçekmece İlçe Derneklerinin Üniversitede Okuyan Öğrencilerine katkı amacıyla düzenlemiş olduğu "EĞİTİMİ TEŞVİK VE KATKI GECESİ"ne Sinoplu İş Adamları Derneği damga vurdu.

 • SİAD Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Albayrak’tan Örnek Davranış

  Sinoplu kas hastası Yurttaş Aslanboğa, hayranı olduğu Beşiktaş’ın formasına kavuştu. 18 yaşındaki Yurttaş’a, Sinoplu İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Albayrak tarafından Beşiktaşlı futbolculara imzalatılmış forma teslim edildi.

 • Abdullah Kara’yı son yolculuğuna uğurladık.

  Perşembe gecesi sabaha karşı Abdullah KARA Hakk'a yürüdü.

 • Başkan Rafet ORHAN’dan Birlik ve Beraberlik Çağrısı

  Küçükçekmece Bölge Dernekleri'nin düzenlediği eğitime katkı gecesine destek olan iş adamları ve dernek başkanlarına teşekkür etmek için düzenlenen organizasyona Sinoplu İş Adamları damgasını vurdu.

 • Hüseyin ÇAKIRBAŞ’a Anlamlı Ziyaret

  Sinoplu İş Adamları Derneği yeni dönemde birlik beraberlik ve dayanışmayı ön planda tutan projeleri ve etkinlikleri ile çalışmalarına devam ediyor.

 • SİAD’dan Kan Kampanyasına Büyük Destek

  Sinoplu İş Adamları Derneği Kızılay ve Sindef'in ortaklaşa düzenlediği kan verme kampanyasına geniş bir katılım sağladı.

Duyurular

Tümünü gör

Güncel Haberler

Tümünü gör

Gündem Haberleri

 • Güncel Haberler
  MUSA CAN’I SAYGI İLE ANIYORUZ

  MUSA CAN’I SAYGI İLE ANIYORUZ SİAD ve İstanbul Sinopspor’da birlikte görev yaptığımız Sinopumuzu yetiştirdiği hayırsever iş adamımız Musa Can’ı ölüm yıl dönümünde saygı rahmet ve minnetle anıyoruz. Yaptıgı projeler geride bıraktığı eserlerle hemşehrilerimizin gönlünde taht kuran SİAD’ımızın değerli üyesi Musa Can’a bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor seni unutmadık asla unutmayacağız diyorum. Ruhun şad mekanın […]

 • Güncel Haberler
  BAŞSAĞLIĞI TAZİYE

  Derneğimizin onursal başkanlarından değerli büyüğümüz Yusuf Özer’in yengesi Sabriye Özer hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 19 Şubat Salı günü öğle namazını müteakip Sinop Ayancık Hatip köyünde öğlen namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecektir. Değerli Başkanımız Yusuf Özer ve ailesine başsağlığı diliyor merhumeye Allah’tan rahmet diliyorum. Başımız sağolsun. Rafet ORHAN SİAD Başkanı

 • Güncel Haberler
  SİNDEF KÜÇÜKÇEKMECE BÖLGE DERNEKLERİNDEN SİAD’A TEŞEKKÜR

  SİNDEF KÜÇÜKÇEKMECE BÖLGE DERNEKLERİNDEN SİAD’A TEŞEKKÜR Sindef Küçükçekmece Bölge Dernekleri yaptıkları organizasyonla eğitime katkı gecesine katkıda bulunan sponsorlar iş adamları ve dernek yöneticilerini bir araya getirdi. Organizasyonda SİAD Başkanı Rafet Orhan, Başkanvekili Mukadder Yıldırım, SİAD Başkan Yardımcıları Hüseyin Çakırbaş, Murat Yurdagül, Erdal Özcan, Şaban Yılmaz, SİAD Genel Sekreteri Barbaros Baltacı, SİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Emri […]

Tümünü gör

Sizden Gelenler

Tümünü gör

Video Haberler

Tümünü gör

İlçe Haberleri

Tümünü gör

Video Galerisi

Ödüllü Yayın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam sed urna metus. Praesent eget imperdiet lectus. Suspendisse ut luctus mi. In pharetra scelerisque arcu sit amet ultricies. Quisque volutpat lacus in risus suscipit scelerisque. In vitae pharetra diam. Sed id lacinia leo, et gravida neque. In arcu dui, mattis non justo eget, imperdiet suscipit enim. […]

Tümünü gör

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten