Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Kezban TOKA

Kezban TOKA

02 Mart 1987 yılın’da İstanbul Beyoğlu’nda doğmuştur. Aslen Sinop Boyabatlıdır.2010 tarihinde Yeditepe üniversitesi siyaset bilimi ve uluslar arası ilişkiler bölümünden onur belgesi ile mezun olmnuştur.

Okul hayatı boyunca çeşitli uluslar arası projeler yapmış TOBB (Türk odalar ve Borsalar Birliği) Avrupa Birliği biriminde ve TSE ( Türk Standartları Enstitüsü)’nde staj yapmıştır.  Ayrıca; Amerikan başkonsolosluğu ticaret ataşeliğinde 1 yıl traınıng programı çerçevesinde çalışmıştır. 15 yaşından beri ticaret hayatında iç piyasada da olduğundan; 6 senedir de hem ticaret hem de ithalat alanında uluslar arası ticaret ve lojistik yapmaktadır.

Kozmetik , ilaç , goda , kimyasal ve tıbbi ürünler konusunda uzamanlık sahibidir. Bununla birlikte uluslar arası Pazar geliştirme de , fuar alanında ve benzeri alanlarda teşvik ve hibeler konusunda ihtisas yapmıştır. SİAD da yönetim kurulu üyesi olup , diğer çeşitli iş alanında aktif vakıf ve STK üyeliği yer almaktadır.

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten