Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Uğur ALBAYRAK

Uğur Albauğur albayrakyrak 29 Kasım 1978 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelmiş olup, 1 yaşında ailesiyle Sinop’a yerleşmiştir. Öğretim hayatını Sinop’ta tamamlayan Albayrak, 2007 yılında İstanbul’da girişimcilik ile iş hayatına atılmıştır.

Daha sonrasında, Turkcell Genel Müdürlüğünde, Kurumsal İletişim Müdürlüğü yapmıştır. Halihazırda, Türkiye’nin sektöründe ilk üçte yer alan bir Lojistik firmasında, Satış ve Pazarlama Direktörü olarak iş yaşamına devam etmektedir.

Profesyonel hayatı boyunca başarılı ikili ilişkileri ve güvenilir kişiliğiyle öne çıkan Uğur Albayrak, aynı zamanda Türk Alman Ticaret Odası, İngiliz Ticaret Odası, İtalyan Ticaret Odası ve Türk Amerikan İş adamları Derneği aktif üyesidir.

İş yaşamının dışında, Beşiktaş Spor Kulübü üyesi olan Albayrak, futbol ve seyahat tutkunudur. Aynı zamanda, Sinop’un gelişimi ve kalkınması için çeşitli projelere destek veren Uğur Albayrak, 2015 yılından beri SİAD Yönetim Kurulu üyesidir.

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten