Sinop
18°
kapalı
nem: 76%
Rüzgar: 2m/s GGD
Y 18 • D 18
Weather from OpenWeatherMap
SİAD

Yönetim Önemli Kararlar Aldı

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sinoplu İş Adamları Derneği Şubat ayı olağan yönetim kurulu toplantısını Florya Eşref Osmanlı Sofrası’nda geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantıda SİAD’ın yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında yönetim kurulu bilgilendirilirken faaliyetler konusunda yönetim kurulu üyelerinin görüşleri alınarak ortak bir yol izlenilmesi kararlaştırıldı.

Genel Sekreter Barbaros Baltacı, Başkan Yardımcıları Av. H.Fatoş Kanat ve Mali Müşavir Murat Yurdagül tarafından yönetim kuruluna brifing verildi.

Toplantıda konuşan SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, toplantıların önemine değinerek SİAD olarak tüm kararları istişare halinde aldıklarını belirterek SİAD’ın yaptığı çalışmalarla örnek bir sivil toplum örgütü olarak kamuoyunun takdirini kazandığını kaydetti.

SİAD’ın her geçen gün yenilendiğini ve geliştiğini kaydeden Başkan Rafet Orhan eğitime katkı sunan ve 160 öğrenciye verilen bursların önemine değinerek tüm sivil toplum örgütlerinin bu konuda duyarlı olması gerektiğini kaydetti.

Yönetim Kurulu Üyeleri faaliyetler ve çalışmalar konusunda görüşlerini ortaya koyarken çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİAD Bilgi İşlem Komisyonu

SMMM ve SİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat YURDAGÜL Başkanlığında Hazırlanmış olan siad.org.tr sitemize ilişkin tüm yazılı ve görsel verilerin paylaşımı için gerekli izin talebi bilisim@siad.org.tr adresine yapılabilir.

Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu 212 My Office Kat: 7 Daire 111 Güneşli, Bağcılar / İstanbul
Telefon: +90 (212) 391 05 41
E-mail: iletisim@siad.org.tr

Manşet

Bülten