SİAD

ÇETİN AKSOY PLASTİK FUARINA ATANUR MAKİNA İLE DAMGASINI VURDU

ÇETİN AKSOY PLASTİK FUARINA ATANUR MAKİNA İLE DAMGASINI VURDU
Sinoplu İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı ve Eğitim Komisyonu Başkanı Çetin Aksoy 28. Uluslararası Plastik Fuarına yeni geliştirdiği makinalarla damgasını vurdu.
Sektöre getirdiği yeniliklerle adından söz ettiren Atanur Makina ve Çetin Aksoy, daha şimdiden uluslararası yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.
Fuarda Çetin Aksoy’u ziyaret eden Sinoplu İş Adamları Derneği Başkanı Rafet Orhan’da Çetin Aksoy’u tebrik ederek çalışmaları ile hazırlandıklarını belirterek

“Sinoplu Is adamlarının başarıları ile gurur duyuyoruz. Çetin Aksoy başarıları ile hepimizi gururlandırmıştır. Sinoplu İş Adamları çalışmaları ile artık uluslararası boyutlarda başarı kazanmaktadır. Tebrik ediyorum.” diye konuştu.


Çetin Aksoy’ da SİAD Başkanı Rafet Orhan’ın ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek katılımcılara teşekkür etti.
Ziyarette Başkanvekili Mukadder Yıldırım, Başkan Yardımcısı Selahattin Ercan, Başkan Yardımcısı Mali Müşavir Murat Yurdagül, Genel Sekreter Barbaros Baltacı ve yönetim kurulu üyeleri Şevket Maviş ve Ahmet Ünal’ da hazır bulundu.

Manşet

Bülten